सफा पानी FSPXXX32C को लागी प्लास्टिक आवरण पम्प
  • सफा पानी FSPXXX32C को लागी प्लास्टिक आवरण पम्पसफा पानी FSPXXX32C को लागी प्लास्टिक आवरण पम्प
सोधपुछ पठाउनुहोस्
उत्पादन विवरण
FLUENTPOWER®सफा पानी FSPXXX32C निर्माताको लागि प्लास्टिक आवरण पम्प हो र घरेलु पानी पम्पहरू उत्पादन र विकास गर्नमा विशेषज्ञता छ।सफा पानी FSPXXX32C को लागि प्लास्टिक आवरण पम्पले 400W देखि 1100W सम्म फरक शक्ति प्रदान गर्दछ। तसर्थ, यो सबै प्रकारका पानी स्थानान्तरण परिदृश्यहरूको दैनिक आवश्यकताहरू पूरा गर्न सक्षम छ - चाहे त्यो पानीको ट्याङ्कीबाट होस्, पोखरी वा बाढीले भरिएको तहखानेहरूबाट। FSPXXX32C शीर्षमा एकल सीधा ह्यान्डलको साथ डिजाइन गरिएको छ, जसले तपाईंलाई पम्पलाई स्थानान्तरण गर्न सजिलो बनाउँछ। आवरण थर्मोप्लास्टिकबाट अनुकूलित रंगहरूको आवश्यकताहरू पूरा गर्न बनाइएको छ। IPX8 पूर्ण वाटरप्रूफ ग्रेड यसको सावधानीपूर्वक मेकानिकल सील संरचना द्वारा प्राप्त गरिएको छ र तपाईं यसलाई थप चेम्बर सील संरचनामा स्तरवृद्धि गर्न सक्नुहुन्छ। मानकको रूपमा, पम्पलाई 25mm (1ââ) वा 32mm (1-1/4ââ) को नलीसँग जडान गर्न सकिन्छ र G1ââ सँग संयोजनमा थप विकल्पहरू धागो। यसरी, यो तपाईंको दैनिक पानी समस्याहरू समाधान गर्न पर्याप्त शक्तिशाली र टिकाऊ छ।
FSPXXX32C 400W 230V/50Hz 7000L/H ६.५ मिलियन 7M ५ मिमी